Yatta Evlilik Yıl Dönümü

Yatta Evlilik Yıl Dönümü

Yatta Evlilik Yıl Dönümü gerçekleştirmek için hazır mısınız ? Organizasyonunuzun başlangıcından yaklaşık bir saat sonra muhteşem Kız Kulesi önünde gelmiş ve teklifiniz için hazır olacağız.

[smartslider3 slider=1]

İlk olarak Evlilik Yıl Dönümü için personeliniz yanınıza gelerek Kız Kulesi’nin önünde durduğumuzu söyleyecek. Ardından çiftlerin fotoğraf çektirmesinin bir gelenek olduğunu söyleyecekler. Sizi yatın ön tarafına davet edecekler. Artık yatın baş tarafında, hemen Kız Kulesi’nin büyüleyici tarihi dokusunun önündesiniz. Bu sırada çalınmasını istediğiniz müzik yatta yükselecektir ve  yüzüğü çıkartıp Evlilik Yıl Dönümü için kusursuz bir an!

Yat Kiralama iletişim : 0541 493 28 04

 

İstanbul Boğazının ortasında yapılan bir Evlilik Yıl Dönümü sizin için kuşkusuz özeldir. Işıl ışıl boğaz manzarası ve denizin mavisiyle birleşince mükemmel bir görüntü ortaya çıkar.

İstanbul Boğazı’nda yapacağınız Evlilik Yıl Dönümü ile İstanbul Boğazı’nı en özel yerlerden biri yapar. Aşık olduğunuz kadına mükemmel bir gece yaşatmak kim istemez? Lazer gösterisi sırasında Yatta Evlilik Yıl Dönümü yaparsınız. Boğazda Yatta Evlilik Yıl Dönümü ile unutulmaz bir an yaşayın.

 

Lüks Yatta Yatta Evlilik Yıl Dönümü

 
Yatta Evlilik Yıl Dönümü sizin için en önemli şey unutulmaz ve kusursuz olmasıdır. Aylarca düşünülen planlanan Yatta Evlilik Yıl Dönümü en özel gününüz için kusursuz geçmesi biliyoruz ki sizin için çok önemlidir. Size Yatta Evlilik Yıl Dönümü için farklı ve uygun alternatifler sunuyoruz. Seçenekleriniz şu şekilde olur ve kız arkadaşınızla sahilde yürüyüş yaparken sürpriz bir şekilde ekibimiz sizi yata davet eder. Daha sonra mumlarla süslenmiş masada romantik bir akşam yemeğinin keyfini çıkarırsınız.  
Yatta Evlilik Teklifi  
Boğaz köprüsünün altına geldiğimizde siz çiftimizi fotoğraf çekmek için baş tarafa davet edeceğiz. Köprünün altında sevdiğinize söylemek istediğiniz romantik sözler ve lazer hologram ile yazılacak. İşte o anda yüzüğü takdim edip Yatta Evlilik Yıl Dönümünüzü yapın. Mesela herkes aşkınıza ve Yatta Evlilik Yıl Dönümünüze şahitlik edecek ve evlenme teklifinin özelliği herkese göre değişiklik gösterir.
 
Aden Yatçılık ile size kusursuz bir hizmet sunuyoruz. En özel gününüz olan Yatta Evlilik Yıl Dönümü kusursuz kılıyoruz ve unutulmaz olacak. Yatta Evlilik Yıl Dönümü yıllarca hatırlanacak olan çok özel anlardan biridir. Bundan dolayı sizler de bu anın kusursuz olmasını istersiniz. Harika hazırlanmış bir Yatta Evlilik Yıl Dönümü ile sizler de bu anınızı unutulmaz kılarsınız. Aden Yatçılık size ve sevdiklerinize kusursuz bir yatta teklifi yaşamanın mutluluğunu sunar.
 
İstanbul Boğazı’nın ortasında yatta teklifinizi bizimle yaparak bu gününüzün keyfini çıkarın. Her anın kusursuz, her dakikanın harika olduğu bir evlenme teklifi ile aşık olduğunuz kişiye kendini dünyanın en mutlu insanı yapın.
 

Boğaz Köprüsü Altında Lazerle Yatta Yatta Evlilik Yıl Dönümü

 
Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan Boğaz Köprüsü’nün altında gerçekleştirilecek bir Yatta Evlilik Yıl Dönümünü  de tercih edin. 
 
Üstelik sizleri birbirinize bağlayacak teklifinizi gerçekleştirmek için benzersiz bir konumdur.
 
Mesela boğaz Köprüsü’nün altına geldiğimizde , servis personelimiz sizi fotoğraf çekme bahanesi ile yatın baş tarafına davet edecektir. Özel şarkınız bu esnada çalmaya başlayacak.
 
Her şeyden önce teklifinize iki yakadan da izlenebilecek Köprüde Lazer Gösterisi eklemeyi unutmayın.  
Evlilik Teklifi  
Sizin, eşinizin isimleri ve Yatta Evlilik Yıl Dönümü mesajınız Boğaz Köprüsü’ne yansıtılacak. Çekilen video ve fotoğraflar ile bu muhteşem an ölümsüzleştirin.
 
Mesela patlayan volkanlar eşliğinde Yatta Evlilik Yıl Dönümü anını sizin için fotoğraflıyor ve videoya kaydediyoruz.
 
Yatta Evlilik Yıl Dönümünüze alacağınız “evet” cevabı ! Ardından, uzaktan kumanda ile patlatılacak volkanlar sayesinde görsel şölen olacak. 
 
Yatta Evlilik Yıl Dönümünüz için profesyonel çekim ve klip isterseniz hizmetleri sipariş verebilirsiniz.
 
Yatta Evlilik Yıl Dönümü organizasyonumuz tam size göre!
 

Aden Yachting Organizasyonları

 
Yatın yemek yenilen bölümü açılır kapatılır şekilde olup, soğuk havalarda ısıtılmaktadır. Havanın soğuk veya yağışlı olması teklif programınızı etkilemeyecektir.
 
Nasıl bir restoranda her mevsim Yatta Evlilik Yıl Dönümü yapılıyorsa , her mevsim yatta da bu organizasyon yapılır.
 
Yatta Evlilik Yıl Dönümü için Yata Biniş Noktasını Siz Seçin
 
Organizasyonunuzun başlangıç noktalarımız ;
 
 • Kuruçeşme
 •  Arnavutköy
 •  Bebek
 •  Beşiktaş
 •  Ortaköy
 •  Kuleli
 •  Beylerbeyi
 
ve bu çevrede bulunan uygun iskeleye sahip tüm restoran ve eğlence kulüpleri arasından seçebilirsiniz.
 
Yatta Evlilik için Lezzetli ve Dolu Dolu Yemek Menüleri
 
Yemekler boğazdaki restoranlar tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Üstelik yatta hazırlanan amatör bir yemek değildir. Son derece lezzetli ve kaliteli restoran yemekleri çok şık bir sunum ile servis edilir.
 

Yatta Evlilik Yıl Dönümü Yemek Menüsü

 
İçerik olarak ise; yedi çeşit soğuk meze, iki çeşit ara sıcak, ana yemek, salata, meyve ve tercihinize göre sınırsız yerli alkollü veya alkolsüz içecekler.  
 
Menüler balık, karışık ızgara veya tavuk olarak sizin tercihinize göre belirlenmektedir.
 
 

Yatta Evlilik Yıl Dönümü Neden Popüler

 
 • Sıradan bir restoranda etrafınızda sayısız yabancının bakışları altında yapacağınız bir teklif yerine, baş başa kalabileceksiniz. Ondan sonra çok daha rahat bir ortamda Yatta Evlilik Yıl Dönümü yapabilmektesiniz.
 • Sıradan bir teklif yerine, lüks bir yatta yaptığınız nefes kesici yatta evlenme teklifi. 
 • Personelimiz yatta evlenme teklifi konusunda çok deneyimlidir. Üstelik ne zaman ne yapmalıyım diye düşünmenize gerek kalmadan sizi yönlendirecektirler. Program organize bir şekilde işleyecek, siz sadece günün keyfini çıkartacaksınız.
 •  Boğazdaki bir restoranda yiyebileceğiniz kalitede yemek menüsünü boğazda panoramik bir yat turu yaparken alacak. Hem eşsiz manzaraya tanıklık edecek hem de insan kalabalığından uzak ve baş başa olacaksınız.
 •  İstanbul Boğazı ve Kız Kulesi teklifinize tanıklık edecek, size büyülü bir ortam sağlayacak.
 • Sabit fiyatlı, Yatta Evlilik Yıl Dönümü organizasyon paketlerimiz sayesinde ekstra ödeme yapmayacaksınız..
 

Yatta Evlilik için Bizi Neden Tercih Edersiniz ?

 
Yatlarımız bu tür organizasyonlarda kullanılan en lüks ve en büyük yatlardan olup, çok sayıda VIP misafiri ağırlamış, ve ağırlamaktadır. 
 
Sadece Yatta Evlilik Yıl Dönümü organizasyonları değil dünyanın en büyük markalarının organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız için kalitemiz tescillidir.
 
Lüks bir yat, üniformalı personel ve kaliteli hizmet arıyorsanız sizin için buradayız.
 
Aden Yachting aracı firma değil, yatların gerçek sahibi, turizm belgeli kurumsal bir şirkettir.
 
Yatlarımız “T.C Kültür Bakanlığı Yat Turizm İşletme Belgesi” gibi daha bir çok belge ve akreditasyona sahiptir.
 
Sonuç olarak birinci sınıf ultra lüks bir Yatta Evlilik Yıl Dönümü için bizimle iletişime geçin. 
 
Böylelikle detaylı bilgi ve Rezervasyon için: 0541 493 28 04 iletisim@adenyachting.com adresine mail de atabilirsiniz.
 
 
 

Yatta Evlilik Yıl Dönümü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

Yatta Evlilik Yıl Dönümü ederken istediğim şarkıyı çalar mısınız? 

 
Evet, hem evlenme teklifi esnasında hem de tüm organizasyon süresince istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Bunun için yanınızda USB getirebileceğiniz gibi Bluetooth ile ses sistemine bağlanabilme imkanınız da bulunmaktadır.
 

Masayı romantik şekilde süslüyor musunuz ?

 
Dolayısıyla talep geldiği takdirde arka havuzdaki masayı siyah ya da kırmızı parlak kumaşla örtüyor, mum ve gül yapraklarıyla sade ama kaliteli bir şekilde süslüyoruz. İsterseniz süslemeyi kendiniz de dilediğiniz gibi yapabilirsiniz..
 

Yemek olarak ne veriyorsunuz ?

 
Balık ya da karışık ızgara seçeneklerimiz mevcuttur. Menülerde 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek olarak balık ya da karışık ızgara, salata, mevsim meyveleri ve içecekler bulunmaktadır.
 

Lazer gösterisi kaç dakika sürüyor ?

 
Bu konuda bir kısıtlama yoktur. Tüm istedikleriniz boğaz köprüsüne kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yazılıp Yatta Evlilik Yıl Dönümü gerçekleşene kadar ne kadar süre geçerse.. Ki genelde lazer gösterisi 10 dakika kadar sürmektedir.
 

Fotoğraf ve video çekiyor musunuz ?

 
Elbette sizler için tarifi mümkün bu duygusal anları ölümsüzleştiriyoruz. Masada hem de lazer gösterisi esnasında ekstra ücret talep etmeden fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz.
 

Yatta Evlilik Yıl Dönümü fiyatı ne kadar ?

 
Bütçenizi kendiniz belirleyebilirsiniz çünkü yatta evlenme teklifi fiyatı standart değildir. Ekonomik daha az hizmet talep ederseniz , düşük ücretlere Evlilik Yıl Dönümü planlayabilirsiniz.
 

Kaç gün önceden rezervasyon yaptırmalıyım ?

 
En kısa süre içinde ! Yat kiralama talep yoğunluğundan dolayı hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmalısınız. Bu yüzden hemen bizi arayın.
 

Rezervasyon için ne yapmalıyım ?

 
Seçtiğiniz yatı ve istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey nedir ?
Ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak göndermektir. Ancak ücretin kalan diğer yarısı ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır.
Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilirsiniz yada ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanınız ve 12 aya kadar taksit seçeneğimiz de vardır
 

Unutulmaz bir Yatta Yıl Dönümü mi yapmak istiyorsunuz ?

 
Ek olarak mumlarla süslü şık bir masada, yatta yenilen romantik bir akşam yemeği ile Kız Kulesi önünde veya lazer gösterisi eşliğinde boğaz köprüsü altında gerçekleştiriliyor.
 
Yatta Evlenme teklifi organizasyonları için farklı ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyoruz. Yatınız sizin belirleyeceğiniz noktadan, kaptanınız ve size özel personeliniz ile birlikte hareket edecek
 
Lezzetli bir menü eşliğinde İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzaraları arasında seyre çıkacak.
 
VIP Evlilik Yıl Dönümü dilerseniz efsanelere konu olan Kız Kulesi’nin önünde, dilerseniz kıtaları birbirine bağlayan Boğaz Köprüsü’nün altında gerçekleşecek.
 
Sonuç olarak hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yok.
Başka bir deyişle Aden yatçılık size mutluluğu sunar.
 

Evlilik Yıl Dönümü ardından;

 
Teknede Kına Gecesi ve sonrasında Teknede veya Yatta Düğün hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.
 
VIP Yatlarımıza ve Organizasyon Teknelerimize ulaşım içinde evinizden işyerinizden ve tüm havalimanlarından VIP Transfer hizmetimiz vardır.
 
www.adenviptransfer.com adresinden rezervasyon yapabilirsiniz yada iletisim@adenviptransfer.com adresine mail atabilirsiniz.
 
Aden Yachting günün her saatinde arayabileceğiniz telefonları ile haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizde olmaktan kıvanç duyar.
 
Telefon numaramız : 0542 354 08 80 Tekne ve Yatlarımıza Ulaşım için Aden VIP Transfer şirketinden hizmet alabilirsiniz.
 
Web sitemiz üzerinden rezervasyon sayfasına girerek online olarak yat kiralama talebinde bulunabilirsiniz.
 
Bu sadece bir kaç dakikanızı alacak bir işlemdir. Daha sonra sizlere arkadaşlarımız tarafından geri dönüş yapılacaktır.
 
Örnek etkinliklerimize ve araçlarımıza
 
 
https://www.instagram.com/yat.kiralama.istanbul/ sayfalarından bakabilirsiniz.
 
Yatlarımızı incelemek isterseniz sayfasından fiyatlarımıza bakabilirsiniz. www.adenyachting.com
 
Ayrıca şehir içinde kendinize özel VIP Transfer Hizmeti ihtiyacınız varsa fiyatlarımıza bakabilirsiniz.
 
Gelin Ve Damat Adaylarımıza Özel Yatta  Evlilik Yıl Dönümü – Yatta Bekarlığa Veda – Teknede Düğün rezervasyonları için % 25 ekstra indirim fırsatı. Yat Kiralama İstanbul
 

O en güzel günü unutulmaz bir teklifi , ritüele çevirmek isteyenleri modern yatlarımızda harika bir evlilik yıldönümü bekliyor.

En güzel yıldönümü kutlaması olarak anılardaki yerini alırken, sizse yatta yıldönümü kutlamanın ayrıcalığını yaşayın.  Ayrıca dilerseniz lazerli gösterilerle hayat arkadaşınıza iletmek istediğiniz romantik mesajlarınıza tüm İstanbul şahit olabilir.

Yatta Evlilik Teklifi

Evlilik Yıl Dönümü
 
Gelin Ve Damat Adaylarımıza Özel Yatta Evlilik Teklifi  Yatta Bekarlığa Veda – Teknede Düğün rezervasyonları için % 25 ekstra indirim fırsatı. Yat Kiralama İstanbul
 
 
 Yemekli kiralık yat Kaliteli yat kiralama şirketi Kiralık yatlar İstanbul Kiralık yat İstanbul yat kiralama Yat kiralama fiyatları Yat kiralama Sahibinden kiralık yat Vip yat kiralama Özel yat kiralama Aracısız yat kiralama Etkinlik için yat kiralama İstanbul kiralık gulet yatlar 

Evlilik yıldönümü için kiralık yat 2 Kişilik yat kiralama 80 Kişilik kiralık yat 10 Kişilik yat kiralama 60 Kişilik kiralık yat Kiralık Motor yatlar Kiralık vip yat En güvenli yat kiralama şirketi Turizm ruhsatlı yatlar Lüks yat kiralama

En büyük yat kiralama şirketi Mangal yanabilen kiralık yat Kiralık lüks yat Nargile içilebilen yatlar Konaklamalı kiralık yat Kiralık gulet yatlar Gece kiralık yat Yazlık kiralık yatlar Gündüz kiralık yat Günü birlik kiralık yat İstanbul kiralık yatlar Adalarda kiralık yat Ekonomik kiralık yat 

Konaklamalı kiralık yat Kiralık lüks yatlar Kiralık gulet yat istanbul 2 saatlik kiralık yat 4 saatlik kiralık yat 8 saatlik kiralık yat 2 günlük kiralık yat Haftalık kiralık yat Aylık kiralık yat Kiralık yat kampanya fiyatları Sahibinden kiralık gulet yat Yat kiralama fırsatları 2 kişilik kiralık yat 5 kişilik kiralık yat 15 kişilik kiralık yat 20 kişilik yat kiralama 25 kişilik kiralık yat 30 kişilik yat kiralama 35 kişilik kiralık yat 40 kişilik yat kiralama 50 kişilik yat kiralama