Yatta Bekarlığa Veda Partisi

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Turlarımızda  alkolsüz içecek ve ikramlarımızla da boğazın keyfini sürün.

Yat kiralama seçeneklerimiz arasında Yatta Bekarlığa Veda Partisi düzenlemek  istiyorsanız bizi arayın.

İlk olarak sizi özel ve kusursuz kılacak seçeneklerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız arayın veya  bizimle iletişime geçin.

Öncelikle biz Aden Yachting olarak , günün her saatinde arayabileceğiniz telefonlarımız ile ve WhatsApp destek hattı ile  7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz bize ulaşın.
Bize aşağıda  bulunan WhatsApp Destek butonuna tıklayarak ulaşın çünkü bizler 7/24 çalışıyoruz iletişim kurun.
Böylelikle Yatta Bekarlığa Veda Partisi ; Dilediğiniz kişi sayısı, kalkış-varış noktaları ve organizasyon için bizimle iletişime geçin çünkü boğaz’ın muhteşem havası eşliğinde yatta siz de organizasyon yapın.

Bekarlığa Veda Partisi

Yat Kiralama

Boğaz gezisi, Adalar turu, Yüzme turu, Evlenme teklifi, Doğum günü, Yatta Bekarlığa Veda Partisi , Şirket yemeği, Mezuniyet kutlaması, Kahvaltı ve  akşam yemeği ve diğer organizasyonlarınız için sizlere hizmeti sunuyoruz. Kusursuz bir organizasyon istiyorsanız bizi arayın.

Pandemi sebebiyle ertelediğiniz  gün ve etkinliklerinizi gelin bizimle boğazın  manzarasıyla tamamlayın çünkü kaliteliyiz. Hemen yat kiralayın.

Muhteşem atmosfer yaşamak istiyorsanız ve tadını çıkartmak için bizi arayın. 

 

Firmamızdan kiralayacağınız yatlardaki tüm sorumluluklar bize aittir. Geçmişten geleceğe çalışma sistemimiz mutluluğa dayanmaktadır.

Firmamız organizasyonları için ; Kurumsal VIP Transfer Hizmeti vermeye hazırız. Bizlere ulaşın ve transfer hizmeti talebinde bulunmak oldukça kolaydır. Bunun için +905423540880 numaralı hizmet telefonundan bizleri arayın.

WhatsApp (mobil uygulama) ile bize ulaşın.

Web sitemiz üzerinden de rezervasyon sayfasına girin online olarak transfer hizmeti talebinde bulunun. Bu sadece bir kaç dakikanızı alacak bir işlemdir. Bu işlem sonrasında sizlere kısa bir süre içerisinde tarafımızca geri dönüş yapılacak.

Örnek etkinliklerimize ve araçlarımıza www.facebook.com/adenyachting sayfasından  bakın. Rezervasyon yapın. Kaliteyi yaşayın. 

En uygun fiyatlarla yat kiralayın çünkü en iyisiyiz.

VIP Yatlarımızı incelemek isterseniz www.adenyachting.com sayfasından fiyatlarımıza ve lüks VIP yatlarımıza bakın.

Yat ve teknelerimize konforlu ve Lüks bir ulaşım sağlamak isterseniz VIP Transfer Hizmeti fiyatlarımıza bakın.

Süsleme hizmetini şirketimizden alabileceğiniz gibi yatta kalıcı bir iz bırakıp zarar vermemek koşuluyla bekarlığa veda partisi için dilediğiniz gibi süsleme yapabilme imkanına sahipsiniz.

Category: Bekarlığa Veda

Hemen en kısa sürede. Yaz kış yoğun olduğumuzdan dolayı hemen yerinizi ayırın. Özellikle yaz aylarında yaşanan yoğunluktan dolayı en az 1 ay öncesinde yerinizi ayırın.

Category: Bekarlığa Veda

Yemekli kiralık yat Kaliteli yat kiralama şirketi Kiralık yatlar İstanbul Kiralık yat İstanbul yat kiralama Yat kiralama fiyatları Yat kiralama Sahibinden kiralık yat Vip yat kiralama Özel yat kiralama Aracısız yat kiralama Etkinlik için yat kiralama İstanbul kiralık gulet yatlar Evlilik yıldönümü için kiralık yat 2 Kişilik yat kiralama 80 Kişilik kiralık yat 10 Kişilik yat kiralama 60 Kişilik kiralık yat Kiralık Motor yatlar Kiralık vip yat En güvenli yat kiralama şirketi Turizm ruhsatlı yatlar Lüks yat kiralama En büyük yat kiralama şirketi Mangal yanabilen kiralık yat Kiralık lüks yat Nargile içilebilen yatlar Konaklamalı kiralık yat Kiralık gulet yatlar Gece kiralık yat Yazlık kiralık yatlar Gündüz kiralık yat Günü birlik kiralık yat İstanbul kiralık yatlar Adalarda kiralık yat Ekonomik kiralık yat Konaklamalı kiralık yat Kiralık lüks yatlar Kiralık gulet yat istanbul 2 saatlik kiralık yat 4 saatlik kiralık yat 8 saatlik kiralık yat 2 günlük kiralık yat Haftalık kiralık yat Aylık kiralık yat Kiralık yat kampanya fiyatları Sahibinden kiralık gulet yat Yat kiralama fırsatları 2 kişilik kiralık yat 5 kişilik kiralık yat 15 kişilik kiralık yat 20 kişilik yat kiralama 25 kişilik kiralık yat 30 kişilik yat kiralama 35 kişilik kiralık yat 40 kişilik yat kiralama 50 kişilik yat kiralama