Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet Partisi organize etmek istediğiniz, Boğaz’ın serin suları üzerinde ve eşsiz manzarası eşliğinde düzenlemeye ne dersiniz ? Çeşitli eğlence alternatifleri sunduğumuz tekne mezuniyetinden tüm öğrenciler memnuiyet duyacaktır. En güzel anıları biriktirdiğiniz arkadaşlarınıza veda etmek kolay olmayacak , bu son görüşmenizi unutulmaz hafızalardan silinmez hale getirmek ister misiniz ? Hemen Rezervasyon yapmak için şimdiden yerinizi ayırın. Aden Yachting olarak tecrübeli, güler yüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Yatta Mezuniyet

Teknede mezuniyet balosu deniz üzerinde hareket halindeyken İstanbul boğazının güzellikleri ile birlikte öğretmen ve arkadaşlarınıza elveda derken, eğlenceyi ve hüzünlü dakikaları aynı anda yaşayacağınız mezuniyet organizasyonu olarak düzenlenmektedir. Filomuzda bulunan tekne ve yatlarda profesyonel ses ve ışık sistemleri bulunmaktadır.


Mezuniyet Kutlaması

Okul ve sınıflara özel olarak sizlerin belirlediği 4 saatlik program şeklinde organize edilmektedir. Filomuzda bulunan tekne ve yatlar hava şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Teknelerimiz de kapalı alan, klima, giyinme odası, mescit, bay ve bayan lavabo bulunmaktadır.

Teknede mezuniyet fiyatları kişi sayısına göre hesap edilmektedir. Fiyatlara dahil olarak 4 saat gezi, yemek menüsü, limitsiz meşrubat, ses ve ışık sistemleri, masa sandalye giydirme, genel süsleme, fotoğraf ve video paket olarak belirlenir. Kişi sayısı azaldıkça fiyat artar. Kişi sayısı arttıkça fiyat azalır. Genelde 4 saatlik teknede mezuniyet partisi düzenlemekteyiz. İstekler doğrultusunda süre uzatılabilir.

Teknede Mezuniyet Partisi

Teknede mezuniyet süresi ilk 1 saat üst güverte bölümünde giriş kokteyli ile başlar. Bu zaman zarfında misafirlerimiz kokteyl müzikleri eşliğinde teknemizi tanımış olurlar. Daha sonra restoran salonuna geçilip, yaklaşık 45 dakika süren yemek servis edilir. Yemek menüsü olarak; karışık ızgara veya balık ızgara tavsiye edilir.

Teknede Mezuniyet Partisi

Yemek süresini sakin suların olduğu koylarda geçirmekteyiz. Daha sonrasında ise üst katta eğlence vakti mevsim meyveleri eşliğinde eğlenirken sevdikleriniz ile birlikte bu önemli günü birbirinden farklı pozlar ile ölümsüzleştirmek sizin elinizde. Gezi esnasında boğazın iki yakası yakından gezilir. Sizlerin güvenliği ve yasalar gereği 18 yaş altına alkol verilmemektedir.

YATTA MEZUNİYET

boğaz gezi mezuniyet
Yatta mezuniyet balosu 30 kişilik gruplara özeldir.

Yemekli veya yemeksiz olarak kiralama yapılabilir.

Tekneye bineceğiniz iskelede 15 dakika önceden bulunmanızı rica ederiz.

Geniş müzik arşivimiz bulunmaktadır.

Dilerseniz sizlerde telefon veya bellek ile istediğiniz şarkıları çalabilirsiniz.

Çalışan personellerimiz hijyen belgesine sahiptirler.

Yatta Mezuniyet Balosu

Yatta mezuniyet fiyatları saatlik, kişi sayısı ve yemek menüsüne göre hesaplanmaktadır. Erken rezervasyon fırsatları için kış aylarında bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Boğaz turu mezuniyet organizasyonu düzenleyen arkadaşlarımızın öğretmenlerinden yardım almalarını tavsiye ederiz. Kişi sayısına göre fiyat verdiğimiz için ilk yapmanız gereken kapora miktarını toplayıp kişi sayısını netleştirmek. Böylece sonradan gelmek istemeyen kişilerin maddi yükünden sorumlu olmazsınız.

Sözleşme yapıldıktan sonra kişi sayısı azaldığında fiyat farkı siz ve arkadaşlarınızdan talep edilmektedir. Sonradan katılım sağlamak isteyen öğrencilerde kapasite yettiği takdirde katılabilirler. 15 kişi ve üstü sonradan katıldığında fiyatta indirim yapılmaktadır.

Tekne Mezuniyeti

 Yemekli kiralık yat Kaliteli yat kiralama şirketi Kiralık yatlar İstanbul Kiralık yat İstanbul yat kiralama Yat kiralama fiyatları Yat kiralama Sahibinden kiralık yat Vip yat kiralama Özel yat kiralama Aracısız yat kiralama Etkinlik için yat kiralama İstanbul kiralık gulet yatlar Evlilik yıldönümü için kiralık yat 2 Kişilik yat kiralama 80 Kişilik kiralık yat 10 Kişilik yat kiralama 60 Kişilik kiralık yat Kiralık Motor yatlar Kiralık vip yat En güvenli yat kiralama şirketi Turizm ruhsatlı yatlar Lüks yat kiralama En büyük yat kiralama şirketi Mangal yanabilen kiralık yat Kiralık lüks yat Nargile içilebilen yatlar Konaklamalı kiralık yat
Kiralık gulet yatlar Gece kiralık yat Yazlık kiralık yatlar Gündüz kiralık yat Günü birlik kiralık yat İstanbul kiralık yatlar Adalarda kiralık yat Ekonomik kiralık yat Konaklamalı kiralık yat Kiralık lüks yatlar Kiralık gulet yat istanbul 2 saatlik kiralık yat 4 saatlik kiralık yat 8 saatlik kiralık yat 2 günlük kiralık yat Haftalık kiralık yat Aylık kiralık yat Kiralık yat kampanya fiyatları Sahibinden kiralık gulet yat Yat kiralama fırsatları 2 kişilik kiralık yat 5 kişilik kiralık yat 15 kişilik kiralık yat 20 kişilik yat kiralama 25 kişilik kiralık yat 30 kişilik yat kiralama 35 kişilik kiralık yat 40 kişilik yat kiralama 50 kişilik yat kiralama