Yemeksiz Boğaz Turu

Yemeksiz Boğaz Turu Turlarımızda  alkolsüz içecek ve ikramlarımızla da boğazın keyfini sürebilirsiniz. Özel yat kiralama seçeneklerimiz arasında Yemeksiz Boğaz Turu düzenlemek isteyenler için; Yat gezinizi özel ve kusursuz kılacak her detayın düşünüldüğü hizmet seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Aden Yachting günün her saatinde arayabileceğiniz telefonları ile haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizde olmaktan mutluluk duyar.
 
Telefon numaramız :+90 542 354 08 80
 
Sayfanın sol alt kısmında bulunan WhatsApp Destek butonuna tıklayarak bizler ile 7/24 hızlıca iletişim kurabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.
 
Yemeksiz Yat Turu teknelerimizin tümü kokteyl düzeninde kusursuz organize edilmektedir. Dilediğiniz kişi sayısı, kalkış-varış noktaları ve organizasyon detayları hakkında bizimle iletişime geçerek, Boğaz’ın muhteşem havası eşliğinde özel yatta kokteyl organize edebilirsiniz.
 

Yemeksiz Boğaz Turu

Yat Kiralama
İstanbul ve yakın çevresinde; Boğaz gezisi, Adalar turu, Yüzme turu, Kültür turu, Dalış turu, Evlenme teklifi, Doğum günü, Veda partisi, Şirket yemeği, Nikah sonrası, Mezuniyet kutlaması, Gündüz turu, Gece turu, Hızlı transfer, Akşam yemeği, İftar yemeği ve yılbaşı kutlaması gibi bir çok organizasyonlarınız için Yemeksiz Boğaz Turu hizmeti sunuyoruz. Muhteşem atmosferde lüks yatlarımızda sizler ve misafirlerimiz en güzel anların tadını çıkarabilirsiniz. Yat kiralama işinin ciddiyeti şirketimizin çalışma prensibidir. Firmamızdan kiralayacağınız yatlardaki tüm sorumluluklar bize aittir. Geçmişten geleceğe çalışma sistemimiz mutluluğa dayanmaktadır.
 
Firmamız organizasyonları için ; Kurumsal VIP Transfer Hizmeti vermeye hazırdır. Bizlere ulaşmak ve transfer hizmeti talebinde bulunmak oldukça kolaydır. Bunun için +905423540880 numaralı hizmet telefonundan bizlere telefon edebilir veya WhatsApp (mobil uygulama) ile de ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden de rezervasyon sayfasına girerek online olarak yat kiralama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu sadece bir kaç dakikanızı alacak bir işlem olup, bu işlem sonrasında sizlere kısa bir süre içerisinde tarafımızca geri dönüş yapılacaktır. Örnek etkinliklerimize ve araçlarımıza bakabilirsiniz https://www.facebook.com/adenyachting/ sayfasından yada https://www.instagram.com/yat.kiralama.istanbul/ sayfasından bakabilirsiniz. VIP Yatlarımızı incelemek isterseniz www.adenyachting.com sayfasından fiyatlarımıza ve lüks VIP yatlarımıza bakabilirsiniz. Ayrıca şehir içinde kendinize özel VIP Transfer Hizmeti ihtiyacınız varsa fiyatlarımıza bakabilirsiniz.

Yemekli kiralık yat Kaliteli yat kiralama şirketi Kiralık yatlar İstanbul Kiralık yat İstanbul yat kiralama Yat kiralama fiyatları Yat kiralama Sahibinden kiralık yat Vip yat kiralama Özel yat kiralama Aracısız yat kiralama Etkinlik için yat kiralama İstanbul kiralık gulet yatlar Evlilik yıldönümü için kiralık yat 2 Kişilik yat kiralama 80 Kişilik kiralık yat 10 Kişilik yat kiralama 60 Kişilik kiralık yat Kiralık Motor yatlar Kiralık vip yat En güvenli yat kiralama şirketi Turizm ruhsatlı yatlar Lüks yat kiralama En büyük yat kiralama şirketi Mangal yanabilen kiralık yat Kiralık lüks yat Nargile içilebilen yatlar Konaklamalı kiralık yat Kiralık gulet yatlar Gece kiralık yat Yazlık kiralık yatlar Gündüz kiralık yat Günü birlik kiralık yat İstanbul kiralık yatlar Adalarda kiralık yat Ekonomik kiralık yat Konaklamalı kiralık yat Kiralık lüks yatlar Kiralık gulet yat istanbul 2 saatlik kiralık yat 4 saatlik kiralık yat 8 saatlik kiralık yat 2 günlük kiralık yat Haftalık kiralık yat Aylık kiralık yat Kiralık yat kampanya fiyatları Sahibinden kiralık gulet yat Yat kiralama fırsatları 2 kişilik kiralık yat 5 kişilik kiralık yat 15 kişilik kiralık yat 20 kişilik yat kiralama 25 kişilik kiralık yat 30 kişilik yat kiralama 35 kişilik kiralık yat 40 kişilik yat kiralama 50 kişilik yat kiralama