Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Yat kiralama fiyatları ne kadar?

Standart gezi teknesi kiralama fiyatları saati 2500 TL ile 6000 TL arasında değişmektedir. Günübirlik Kiralık yatlarımız hafta içi günlerde minimum 2 saat hafta sonu akşam minimum 3 saat olarak kiralanabilmektedir. Günlük yat kiralama fiyatlarımız 3000 TL ile 10000 TL arasında değişmektedir. Kiralık Davet Tekneleri fiyatları saatlik 3500 TL ile 15000 TL arasında değişmektedir. Kiralık Lüks VIP yat fiyatlarımız saatlik 150 € ile 1000 € arasında değişmektedir.

Yat mürettebatı yat kiralama fiyatı na dahil midir?

Tüm tekne ve yat kiralama hizmetlerimizde personel ve yakıt ücreti fiyata dahildir.

Yat kiralama minimum kaç saat yapılabilir?

Tekne ve yat kiralaması hafta içi minimum 2 saat hafta sonu ve tatil günleri minimum 3 saattir.

Yat kiralama saatlik, günlük ve haftalık olabilir mi?

Tekne/Yat kiralama hizmetlerimiz saatlik, günlük ve haftalık olabilmektedir. Konaklamalı şekilde verilecek hizmetler sadece Kültür ve Turizm Bakanlığı Yat İşletme Belgesi sahibi olan Deniz Turizmi Araçları tarafından verilebilir. Günübirlik gezi tekneleri konaklamalı hizmet veremezler.

İstanbul da Kiralık teknelerin türleri nelerdir ?

Firmamızın 4 farklı türde kiralama hizmeti vermektedir. 1-12 kişi kapasiteli kiralık yat türü tekneler , 1-60 Kişi kapasiteli günübirlik kiralık gezi tekneleri.

Yat kiralama nasıl olur?

Yat kiralama rezervasyon işlemleri müşteri ilişkileri yöneticimiz ile yapacağınız detaylı görüşme ile yapılmaktadır. Bu görüşmeleri tercihinize göre isterseniz telefon ,isterseniz ofisimizde veya kiralayacağınız yatımızın içinde yapabilirsiniz. Ön ödeme miktarı rezervasyon toplam bedelinin %50’si kadardır.

Kiralık yatlar ile hangi tür organizasyonlar yapılabilir?

Yemekli yat kiralama, yemeksiz tekne kiralamateknede doğum günü, yıl dönümü, nişan, kına gecesi, bekarlığa veda, nikah sonrası eğlence, iftar yemeği, şirket yemeğimezuniyet kutlaması, parti, adalar turu, kısa boğaz turu, uzun boğaz turu, yüzme turu organizasyonları yapabilirsiniz

Kiralık teknelerde müzik yayını nasıl yapılıyor?

Tüm kiralık yat ve günübirlik gezi yatlarımızda merkezi sistemden müzik yayını ,misafirlerin istekleri doğrultusunda yapılmakta olup cd veya USB yanınızda getirerek istediğiniz türde müzik dinleyebilirsiniz. Davet teknelerimizde ücretsiz, profesyonel ses sistemi ve DJ performansı hizmeti verilmektedir.

Düğün, nişan, kına gecesi sünnet, nikah sonrası eğlence için sadece tekne kiralayabilir miyim?

Evet .Tüm tekne organizasyonlarınız için sadece tekne kiralayabilirsiniz. Davet ve gezi teknelerimizde yiyecek içeceklerinizi kendiniz getirebileceğiniz gibi profesyonel catering firmasından da temin edebilirsiniz. Yatlarımızda dışarıdan yiyecek kabul edilmemektedir yemek servisi tarafımızdan sağlanmaktadır.

Güvenli turizm sertifikalı yat ve tekne ne demek?

Güvenli Turizm Sertifikalı KİRALIK YAT VE TEKNE: Konaklama, yeme-içme tesisleri, tur ve transfer araçları, kongre ve sanat tesisleri, temalı parklar, mekanik hatlar ve deniz turizmini ayrı ayrı kriterler çerçevesinde uluslararası standartlarda denetleyerek, Güvenli Turizm Sertifikasını vermeye yetkili olan akreditasyon firmaları hijyen ve sağlık denetimi ve uygunluk değerlendirmesi yaparak bunlara ilişkin raporlar düzenlemekte ve başvuruda bulunan tesislere düzenli olarak denetçi gönderip kriterlere uygun hizmet verilip verilmediğini denetlemektedir. Belgeyi alan tesisler TGA ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden de duyurulmaktadır. Güvenli Turizm Sertifika logosu, belgeyi alan tesislerinin görünen noktalarına asılmakta ve müşteriler belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabilmektedir. Bu sayede tüm süreç şeffaflık kazanmaktadır.

Neden İstanbul Yat Kiralama – Aden Yatçılık ?

 

Kiralık yatlarımızın tüm yasal evrakları tamdır. Güler yüzlü personelimiz ile güzel vakitler geçirebilirsiniz.
Gündüz ve gece yat kiralama koşulları vardır. Yatlarımızda yemek ve kokteyl sunumu ve ikramlar yapılmaktadır.
İsterseniz sadece yat kiralama yaparak yiyecek ve içeceklerinizi sizlerde getirebilirsiniz.
İstanbul Yat Kiralama  Whatsapp hattından daha geniş kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir çok organizasyonlarınız için Yat Kiralama hizmeti sunuyoruz.
Muhteşem atmosferde lüks yatlarımızda sizler ve misafirlerimiz en güzel anların tadını çıkarabilirsiniz. Tekne kiralama işinin ciddiyeti şirketimizin çalışma prensibidir.
Firmamızdan kiralayacağınız yatlardaki tüm sorumluluklar bize aittir. Geçmişten geleceğe çalışma sistemimiz mutluluğa dayanmaktadır.
Bu yüzden İstanbul Yat Kiralama, haftanın 7 günü 24 saat sizlerin hizmetinizde olmaktan mutluluk duyar.

İstanbul Yat Kiralama Rezervasyon Telefon numaramız : 0541 493 28 04

İstinye Yat Kiralama , Bebek Yat Kiralama , Üsküdar Yat Kiralama , Beşiktaş Yat Kiralama , Kuruçeşme Yat Kiralama , Arnavutköy Yat Kiralama , Sarıyer Yat Kiralama , Kadıköy Yat Kiralama , Beykoz Yat Kiralama Yemekli kiralık yat Kiralık Yatlar Kaliteli yat kiralama şirketi Kiralık yatlar İstanbul Kiralık yat İstanbul yat kiralama Yat kiralama fiyatları Yat kiralama Sahibinden
kiralık yat, VIP yat kiralama, Özel yat kiralama, Aracısız yat kiralama, Etkinlik için yat kiralama, İstanbul kiralık gulet yatlar, Evlilik yıldönümü için kiralık yat, 2 Kişilik yat kiralama, 80 Kişilik kiralık yat, 10 Kişilik yat kiralama, 60 Kişilik kiralık yat, Kiralık Motor yatlar, Kiralık VIP yat, En güvenli yat kiralama şirketi, Turizm ruhsatlı yatlar, Lüks yat kiralama, En büyük yat kiralama şirketi, Mangal yanabilen kiralık yat, Kiralık lüks yat, Nargile içilebilen yatlar, Konaklamalı kiralık yat, Kiralık gulet yatlar, Gece kiralık yat, Yazlık kiralık yatlar, Gündüz kiralık yat, Günü birlik kiralık yat, İstanbul kiralık yatlar, Adalarda kiralık yat, Ekonomik kiralık yat, Konaklamalı kiralık yat, Kiralık lüks yatlar, Kiralık gulet yat, İstanbul 2 saatlik kiralık yat, 4 saatlik kiralık yat, 8 saatlik kiralık yat, 2 günlük kiralık yat, Haftalık kiralık yat, Aylık kiralık yat, Kiralık yat kampanya fiyatları, Sahibinden kiralık gulet yat, Yat kiralama fırsatları, 2 kişilik kiralık yat, 5 kişilik kiralık yat, 15 kişilik kiralık yat, 20 kişilik yat kiralama, 25 kişilik kiralık yat, 30 kişilik yat kiralama, 35 kişilik kiralık yat, 40 kişilik yat kiralama,  50 kişilik yat kiralama