Yatta Evlilik

Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yatta Evlilik Teklifi Unutulmaz bir evlilik teklifi mi yapmak istiyorsunuz?

Mumlarla süslü şık bir masada, yatta yenilen romantik bir akşam yemeğinin ardından, Kız Kulesi önünde veya lazer gösterisi eşliğinde boğaz köprüsü altında gerçekleştirilen nefes kesici bir yatta evlenme teklifi organizasyonuna ne dersiniz?

Yatta Evlenme teklifi organizasyonları için farklı ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyoruz.
Yatınız sizin belirleyeceğiniz noktadan, kaptanınız ve size özel personeliniz ile birlikte hareket ederek, mumlarla ve çiçeklerle süslenmiş romantik bir yemek masası, arka planda hafif bir müzik ve lezzetli bir menü eşliğinde İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzaraları arasında seyre çıkacak.

VIP Yatta Evlilik teklifiniz dilerseniz efsanelere konu olan Kız Kulesi’nin önünde, dilerseniz kıtaları birbirine bağlayan Boğaz Köprüsü’nün altında gerçekleştirilecek.

Kız Kulesi’nde Yatta Evlilik Teklifi

Kız Kulesi’nin önünde yatta evlilik teklifinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, organizsyonzun başlangıcından yaklaşık bir saat sonra muhteşem Kız Kulesi manzarasının önüne gelmiş ve teklifiniz için her şeyi hazırlamış olacağız.

Personeliniz yanınıza gelerek Kız Kulesi’nin önünde durduğumuzu, bu noktada çiftlerin fotoğraf çektirmesinin bir gelenek olduğunu söyleyerek sizi yatın ön tarafına davet edecek. Artık yatın baş tarafında, hemen Kız Kulesi’nin büyüleyici tarihi dokusunun önündesiniz. Bu sırada çalınmasını istediğiniz müzik yatta yükselecektir. Yüzüğü çıkartıp yatta evlilik teklifi etmeniz için kusursuz bir an!

Yatta Evlilik Teklifi

Yatta Evlilik Teklifi

Boğaz Köprüsü Altında Lazerle Yatta Evlilik Teklifi

Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan Boğaz Köprüsü’nün altında gerçekleştirilecek bir evlilik teklifini de tercih edebilirsiniz. Sizleri birbirinize bağlayacak teklifinizi gerçekleştirmek için benzersiz bir lokasyon ! Boğaz Köprüsü’nün altında yatınızın gerçekleştirdiği duraklama esnasında, servis personeliniz sizi fotoğraf çekme bahanesi ile yatın baş tarafına davet edecek, özel şarkınız bu esnada yükselecektir.

Teklifinize ilave bir görsellik katmak için İstanbul’un iki yakasından da teklifinizin görünebileceği Lazer gösterisini paketinize ekleyebilirsiniz. Sizin ve eşinizin isimleri, yatta evlilik teklifi mesajınız Boğaz Köprüsü’nde belirecek, çekilen video ve fotoğraflar ile bu muhteşem an ölümsüzleşecektir.
Patlyan volkanlar eşliğinde teklif anını sizin için fotoğraflıyor ve videoya kaydediyoruz..

Yatta Evlilik teklifinize alacağınız “evet” cevabını, uzaktan kumanda ile patlatılacak volkanlar sayesinde hoş bir ışık seli arasında kutlayacaksınız, video ve fotoğraflarınız ücretsiz olarak çekilecek ve görüntüler tur bitiminde elinizde olacaktır. Paketlerimizde dahil olan fotoğraf çekimleri profesyonel kamera ile servis personeli tarafından yapılmaktadır. Yatta evlilik teklifiniz için profesyonel çekim ve video klip çalışmaları isterseniz bu hizmetleri de ekstra olarak sağlamaktayız.

Yatta evlilik teklifi organizasyonumuz tam size göre!

Aden Yacting Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Müstakbel eşinize yatta evlilik teklifini bu muhteşem organizasyon ile yapmanız kendisini çok daha özel hissettirecek.

Yatın yemek yenilen bölümü açılır kapatılır şekilde olup, soğuk havalarda ısıtılmaktadır. Havanın soğuk veya yağışlı olması teklif programınızı etkilemeyecektir. Nasıl bir restoranda her mevsim evlilik teklifi yapılabiliyor ise her mevsim yatta evlilik teklifi organizasyonları da yapılmaktadır.

Yatta Evlilik Teklifi için Yata Biniş Noktasını Siz Seçin

Organizasyonunuzun başlangıç noktasını Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Beşiktaş, Ortaköy, Kuleli, Beylerbeyi ve bu çevrede bulunan uygun iskeleye sahip tüm restoran ve eğlence kulüpleri arasından seçebilirsiniz.

Yatta Evlilik için Lezzetli ve Dolu Dolu Yemek Menüleri

Yemekler boğazdaki restoranlar tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Yatta hazırlanan amatör bir yemek değil, son derece lezzetli ve kaliteli restoran yemekleri çok şık bir sunum ile servis edilecektir.
İçerik olarak ise; yedi çeşit soğuk meze, iki çeşit ara sıcak, ana yemek, salata, meyve ve tercihinize göre sınırsız yerli alkollü veya alkolsüz içecekler.

Menüler balık, karışık ızgara veya tavuk olarak sizin tercihinize göre belirlenmektedir.

Yatta Evlilik Teklifi Neden Popüler
  • Sıradan bir restoranda etrafınızda sayısız yabancının bakışları altında yapacağınız bir teklif yerine, baş başa kalabileceğiniz, çok daha rahat bir ortamda yatta evlilik teklifi yapabilmektesiniz.
  • Bu gece hiç unutulmayacak ve defalarca anlatılacak bir anı olarak kalacaktır. Sıradan bir teklif yerine, lüks bir yatta yaptığınız nefes kesici yatta evlenme teklifi; daima bir restoranda, evde veya otelde yapılacak tekliften daha etkileyici olacaktır.
  • Personelimiz yatta evlenme teklifi konusunda çok deneyimlidir; ne zaman ne yapmalıyım diye düşünmenize gerek kalmadan sizi yönlendirecekler. Program organize bir şekilde işleyecek, siz sadece günün keyfini çıkartacaksınız.
  •  Boğazdaki bir restoranda yiyebileceğiniz kalitede yemek menüsünü boğazda panoramik bir yat turu yaparken alacak, hem eşsiz manzaraya tanıklık edecek hem de insan kalabalığından uzak ve baş başa olacaksınız.
  •  İstanbul Boğazı ve Kız Kulesi teklifinize tanıklık edecek, size büyülü bir ortam sağlayacak.
  •  Sabit fiyatlı ve her şey dahil evlilik teklifi organizasyon paketlerimiz sayesinde hesabınızı bileceksiniz ve ekstra bir ödeme yapmayacaksınız.
Yatta Evlilik için Bizi Neden Tercih Edersiniz ?

Yatlarımız bu tür organizasyonlarda kullanılan en lüks ve en büyük yatlardan olup, çok sayıda Vip misafiri ağırlamış, ve ağırlamaktadır. Sadece yatta evlilik teklifi organizasyonları değil dünyanın en büyük markalarının organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız için kalitemiz tescillidir.

Lüks bir yat, üniformalı personel ve kaliteli hizmet arıyorsanız sizin için buradayız. Aden Yachting aracı firma değil, yatların gerçek sahibi, turizm belgeli kurumsal bir şirkettir.Aracı firmalar veya yat turizm işletme belgesi olmayan yetkisiz işletmeler yerine kurumsal bir şirketi tercih ederek en iyi fiyat performans oranını yakalar, hem de olası sorunları ortadan kaldırmış olursunuz.Yatlarımız “T.C Kültür Bakanlığı Yat Turizm İşletme Belgesi” gibi daha bir çok belge ve akreditasyona sahiptir.

Sizin de aradığınız kurumsal bir işletme, lüks ve büyük yatlar ile gerçekleştirilecek, birinci sınıf bir yatta evlenme teklifi organizasyonu ise mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

Detaylı bilgi ve Rezervasyon için: 0542 354 08 80 numaralı telefon numarasından bize ulaşabileceğiniz gibi, dilerseniz iletisim@adenyachting.com adresine mail de atabilirsiniz.

Hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan hiç şüphemiz yok. Yatta evlenme Teklifi ardından Teknede Kına Gecesi ardından Teknede veya Yatta Düğün hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

VIP Yatlarımıza ve Organizasyon Teknelerimize ulaşım içinde evinizden işyerinizden ve tüm havalimanlarından VIP Transfer hizmetimiz vardır.

www.adenviptransfer.com adresinden rezervasyon yapabilirsiniz yada rezervasyon@adenviptransfer.com adresine mail atabilirsiniz.

Etiketler

Evlenme teklifi
Yatta Evlenme teklifi için lazer yazı En iyi evlenme teklifi programları Teknede evlenme teklifi Lüks evlenme teklifi Teknede Evlenme teklifi senaryosu teklifi Teknede evlilik teklifi Sürpriz evlilik teklifi Evlenme teklifi yat kiralama Ekonomik evlenme teklifi evlilik teklifi İstanbul fiyatları İstanbul Evlenme teklifi mekanları  evlilik teklifi senaryoları Teknede evlilik teklifi senaryoları Boğazda evlilik teklifleri Yatta evlenme teklifi yapan şirketler  Evlenme teklifi için en iyi yatlar evlilik teklifleri Teknede evlilik teklifleri İstanbul evlilik teklifleri Yatta evlenme teklifi etkinliği Teknede evlenme teklifi etkinliği İstanbul evlenme teklifi etkinlikleri İstanbul evlenme teklifleri Yatta Evlenme teklifi masa süslemesi İstanbul en iyi evlenme teklifi şirketleri Lüks yatta evlenme teklifi Yatta evlenme teklifi İstanbul fiyatları Yatta Evlenme teklifi masası Evlenme teklifi için ekonomik yatlar
2. Etiketler
Vip yatta evlenme teklifi Yatta Evlenme teklifi için yemek Evlenme teklifi için ekonomik tekneler Lazerli evlenme teklifi Evlenme teklifi için kiralık yat Teknede Evlenme teklifi rezervasyonları Teknede evlilik teklifi Evlenme teklifi için kiralık tekne Yatta Evlenme teklifi için fotoğrafçı Evlenme teklifi yatta Boğazda Sürpriz evlenme teklifi prgramı Teknede Evlenme teklifi video çekimi Evlenme teklifi için 1 saatlik yat Evlenme teklifi için ucuz yatlar Evlenme teklifi için ucuz tekneler Teknede evlenme teklifi İstanbul fiyatları İstanbulda evlenme teklifi Evlenme teklifi için yat kiralama fiyatları Boğazda evlenme teklifi Uygun bütçeli evlenme teklifi Yatta Evlenme teklifi için kemancı Havai fişekli evlenme teklifi
WhatsApp Bilgi Al ! - Rezervasyon Yap !