Lazer Yazı

Boğaz Köprüsüne Lazer Yazı Yazma

Boğazda Lazer Gösterisi

İstanbul Boğaz Köprüsüne Dilediğiniz Mesajı Yazabiliriz

SADECE
1000 ₺ 

4K VİDEO KAYDI + UHD  FOTOĞRAF ÇEKİMİ

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE LAZER PROJEKTÖR İLE İSTANBULUN EN NET LAZER YAZILARINI YAZIYORUZ

Yat Kiralama iletişim : 0541 493 28 04

Boğaz köprüsüne lazerle isim yazdırarak evlenme teklifi, doğum günü ve yıldönümü kutlama mesajlarının yanı sıra şirketinizin, markanızın adını da köprünün altına yazabilirsiniz..

Lazerle doğum günü kutlaması
Sıradan organizasyonlardan sıyrılıp lazerle doğum günü kutlayarak sevgili, anne, baba, kardeş ya da arkadaşınızın doğum gününde kendilerine söylemek istediklerinizi kuvvetli lazer ışıklarıyla boğaz köprüsüne yazabilir, patlayan volkanlar eşliğinde görsel şölen hazırlayabilirsiniz.

Lazerle evlenme teklifi
Romantik ve görkemli bir şekilde sevgilisine evlilik teklifi etmek isteyenler lazerle evlenme teklifi ederek teklif anında sevgililerine söylemek istediklerini kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde boğaz köprüsünün altına yansıtıp bu unutulmaz anlara tüm İstanbul’u şahit tutuyorlar..

Lazerle evlilik yıldönümü kutlama
Eşinizle baş başa romantik bir masada akşam yemeği yedikten sonra fotoğraf çekmek için sizleri yatın ön tarafına çağırarak daha önce bize ilettiğiniz sözleri lazerle evlilik yıldönümü mesajı olarak boğaz köprüsüne kuvvetli lazer ışıklarıyla birlikte yansıtacağız, eşinizin gözleri dolacak!

Lazerle firma adı yazma
Firmanızın ismini boğaz köprüsünün altına logo olmadan düz yazı olarak yazdırarak kurumsal değerinize değer katabilirsiniz.

Boğaz köprüsüne yazmak istediklerinizi kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde dilediğiniz kadar uzunlukta yazdırabilirsiniz.
Kısa cümleler ve kelimeler köprünün altına sabit şekilde tutulabileceği gibi uzun cümleler kayan yazı şeklinde gösterilecektir.