Kına Gecesi – Yat Kiralama

Kına gecesi organizasyonlarınız, kişi sayısı ve eğlence anlayışınıza göre çeşitli yat seçeneklerimizle ölümsüzleşiyor. Kına Gecesi düzenleyerek, İstanbul’un tarihi ve mistik dokusunu geleneksel töreninizle bütünleştireceksiniz. Özel yatınız, bir sultan kayığı edasıyla Boğaz’ın masmavi sularında yüzerken, size masalımsı bir kına ritüeli sunacak ve Boğaz’da Kına etkinliğiniz adeta bir peri masalına dönüşecek. Web sitemiz üzerinden de rezervasyon sayfasına girerek online olarak transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu sadece bir kaç dakikanızı alacak bir işlem olup, bu işlem sonrasında sizlere kısa bir süre içerisinde tarafımızca geri dönüş yapılacaktır.

Kına Gecesi

 

Kına geceleri, kültürümüzün önemli unsurlarından biridir. Kına gecenizin çok daha keyifli ve farklı geçebilmesi için teknede kına  gecesi organizasyonu yapabilirsiniz. Unutulmayacak anılar biriktirmek, misafirlerinizi etkilemek ve en önemlisi kendinizi iyi hissetmek için tercih edebileceğiniz tekne organizasyonları, kına geceleri için idealdir.

Teknede kına gecesi hizmeti veren firmamız, 500 kişiye kadar olan tekne organizasyonlarınızı yapabilmektedir. Müşterilerimizin beklenti ve isteklerine uygun olacak şekilde her türlü organizasyonunuzun teknede gerçekleşmesini sağlayan firmamız,  istediğiniz konseptteki kına gecesini düzenleyecektir. Teknede kına gecesi fiyatları, müşterilerimizin organizasyon isteklerine göre değişkenlik gösterse de, her zaman piyasaya göre çok daha uygun fiyatlıdır. Böylece özel günlerinizde büyük meblağlar harcamanıza gerek kalmadan tekne organizasyonları düzenleyebilmeniz mümkündür.

Teknede Kına Gecesi Fiyatları

Düğünden önceki en önemli organizasyonlardan biri kınadır. Kına gecesi olarak bilinen bu etkinliğin tekne ortamında yapılması imkanını sizlere sunuyoruz. Kınanın kadınlar ve erkekler olarak ayrı ortamlarda yapılması isteniyorsa tekne kaptanından garsonlarımıza kadar bunu sağlayabiliyoruz. Kına gecesini teknede kına organizasyonu olarak isteyenlerin görüşleri bizim etkinliğimiz içinde önemli bir yerde bulunuyor.

Teknede kına gecesi fiyatı araştırırken firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda sizin için uygun ve ekonomik fiyat seçenekleri ile karşılaşacağınızı vaat edebiliriz. Organizasyon hazırlıklarına başlamamız için bir an önce iletişime geçebilirsiniz.

Teknede Kına Gecesi Nasıl Yapılır?

Tekne organizasyonları, her geçen gün daha da fazla talep edilmektedir. Teknede kına yapmak istiyorsanız, dilediğiniz konsepti tercih edebilirsiniz. Sade, şık, modern, geleneksel, vintage gibi sayısız konsepte açık olan firmamız, müşterilerimiz ile görüşme esnasında kına gecenizde istediğiniz ayrıntıları öğrenecek ve sizlerle sürekli iletişim içerisinde olarak tüm gelişmelerden haberdar olmanızı sağlayacaktır.

Teknede kına organizasyonu için tarih ve detayları konuşmak için firmamızın iletişim numaralarını kullanarak bizlerle görüşebilirsiniz. Bu sayede hem hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir hem de istediğiniz kına gecesinin konseptini paylaşarak bu isteğinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Teknede Kına Gecesi Organizasyonu

Teknede özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız, hayalinizdeki gibi bir kutlama organize etmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Teknede kına gecesi organizasyonu planlamalarımız, firmamızın geniş hizmet skalası sayesinde müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamaktadır. Üstelik firmamız, tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek hayalleri gerçekleştirmektedir. Müşterilerimiz, kına gecelerine isteklerine bağlı olarak 20 kişi davet edebileceği gibi, 500 kişi de davet edebilmektedir.

Teknenin sadece size ve sizin organizasyonunuza ayrıldığı etkinliklerde hayatınızın en güzel günlerini yaşayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak teknede kına gecesi fiyatları, oldukça uygun fiyatlıdır. Net bir fiyat bilgisi öğrenmek için bizleri arayabilirsiniz. Zira istekleriniz, kişi sayısı, etkinlik günü gibi pek çok unsur, fiyatlar üzerine etkili olmaktadır.

Teknede Kına Ne Giyilir?

Tekne organizasyonlarında ne giyileceği ile ilgili pek çok insan kararsız kalmaktadır. Eğer teknede kına yapmak istiyorsanız, dilediğiniz tarzda kıyafet giyebilirsiniz. Ancak tekne şartlarında zor anlar yaşamamak için bazı detaylar dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir.

Örneğin teknede yapılacak kına etkinliğinde çok kısa ya da yerde sürünen uzunlukta kıyafetler giymemeniz tercih edilmektedir. Zira rüzgârın etkisiyle kıyafetiniz açılabilir ya da uzun giydiğiniz kıyafetler zor yürümenize sebep olabilir. Ayrıca çok yüksek topuğa sahip ayakkabılardan kaçınmanız ve yanınıza hava şartlarına uygun bir şal almanız tavsiye edilmektedir. Bu sayede en güzel gününüze kıyafetleriniz bir sorun oluşturmayacak ve keyifli bir gece geçirmeniz çok daha kolaylaşacaktır.

Teknede kına gecesi fiyatları nedir?

Teknede kına gecesi fiyatlarımız hafta içi hafta sonu günleri ayrı ayrı olmak üzere kişi başı ortalama 60 TL – 180 TL arası değişiklik gösterir.

Teknede kına eğlencesi kaç saat sürer?

Teknede kına eğlencesi sürelerimiz hafta içi minimum 2 saat – Hafta sonu minimum 4 saat sürmektedir.

Teknede kına eğlencesiiçin fotoğraf ve video ekibi mevcut mu?

Teknede kına eğlencesi için video fotoğraf ekibimiz mevcut olup istemeniz durumunda kendi fotoğraf – video ekibinizi getirebilirsiniz.

Örnek etkinliklerimize ve araçlarımıza bakabilirsiniz https://www.facebook.com/adenyachting/ sayfasından yada https://www.instagram.com/yat.kiralama.istanbul/ sayfasından bakabilirsiniz.

VIP Yatlarımızı incelemek isterseniz www.adenyachting.com sayfasından fiyatlarımıza ve lüks VIP yatlarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca şehir içinde kendinize özel VIP Transfer Hizmeti ihtiyacınız varsa fiyatlarımıza bakabilirsiniz.

Gelin Ve Damat Adaylarımıza Özel Yatta Evlilik Teklifi  Yatta Bekarlığa Veda  Teknede Düğün rezervasyonları için % 25 ekstra indirim fırsatı.
Yat Kiralama İstanbul

Yemekli kiralık yat

Kaliteli yat kiralama şirketi

Kiralık yatlar

İstanbul Kiralık yat

İstanbul yat kiralama

Yat kiralama fiyatları

Yat kiralama

Sahibinden kiralık yat

Vip yat kiralama

Özel yat kiralama

Aracısız yat kiralama

Etkinlik için yat kiralama

İstanbul kiralık gulet yatlar

Evlilik yıldönümü için kiralık yat

2 Kişilik yat kiralama

80 Kişilik kiralık yat

10 Kişilik yat kiralama

60 Kişilik kiralık yat

Kiralık Motor yatlar

Kiralık vip yat

En güvenli yat kiralama şirketi

Turizm ruhsatlı yatlar

Lüks yat kiralama

En büyük yat kiralama şirketi

Mangal yanabilen kiralık yat

Kiralık lüks yat

Nargile içilebilen yatlar

Konaklamalı kiralık yat

Kiralık gulet yatlar

Gece kiralık yat

Yazlık kiralık yatlar

Gündüz kiralık yat

Günü birlik kiralık yat

İstanbul kiralık yatlar

Adalarda kiralık yat

Ekonomik kiralık yat

Konaklamalı kiralık yat

Kiralık lüks yatlar

Kiralık gulet yat istanbul

2 saatlik kiralık yat

4 saatlik kiralık yat

8 saatlik kiralık yat

2 günlük kiralık yat

Haftalık kiralık yat

Aylık kiralık yat

Kiralık yat kampanya fiyatları

Sahibinden kiralık gulet yat

Yat kiralama fırsatları

2 kişilik kiralık yat

5 kişilik kiralık yat

15 kişilik kiralık yat

20 kişilik yat kiralama

25 kişilik kiralık yat

30 kişilik yat kiralama

35 kişilik kiralık yat

40 kişilik yat kiralama

50 kişilik yat kiralama
Sohbet Başlat
1
💬 Fiyat Alın Rezervasyon Yapın !
Scan the code
Merhabalar
Aden Yat Kiralama Whatsapp Destek hattından Kına Gecesi – Yat Kiralama için rezervasyon yapabilir ve fiyat alabilirsiniz.