İstanbul Kiralık Yatlarımız

İstanbul Kiralık Yatlarımız

 

İstanbul Kiralık Yatlarımız  bir çok organizasyonunuz için Yat Kiralama hizmeti sunuyoruz . Lüks yatlarımızda muhteşem bir atmosferde siz ve misafirlerimiz en güzel anların tadını çıkarabilirsiniz.
Yat kiralama işinin ciddiyeti şirketimizin çalışma prensibidir.

İstanbul Kiralık Yatlarımız 

İstanbul Kiralık Yatlarımız 

Firmamızdan kiralayacağınız yatların tüm sorumluluğu bize aittir. Geçmişten geleceğe çalışma sistemimiz mutluluk üzerine kuruludur. Bu nedenle Aden Yatçılık 7 gün 24 saat hizmetinizde olmaktan mutluluk duyar.

Yat Kiralama Telefon Numarası: 0541 493 28 04

Istanbul Yacht Charter

Yat kiralama hizmetleriniz için firmamız; VIP Transfer Hizmeti vermektedir .

Bize ulaşmak ve Aden VIP Transfer hizmeti talep etmek çok kolay.

Bunun için 0542 354 08 80 numaralı servis telefonundan bizi arayabilir
veya WhatsApp (mobil uygulama)
üzerinden de ulaşabilirsiniz .

Rezervasyon sayfasına girerek online olarak transfer hizmeti talep edebilirsiniz.
Bu sadece birkaç dakikanızı alacak bir işlemdir.
Bu işlemden sonra kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.
Örnek etkinliklerimize ve araçlarımıza göz atın  facebook.com/adenyachting

VIP Yatlarımızı incelemek isterseniz sayfamızdan fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca VIP Transfer Hizmetine ihtiyacınız varsa fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Gelin ve Damat Adaylarına Yatta Özel Evlilik Teklifi – Yatta Bekarlığa veda – Teknede yapılan düğün rezervasyonlarında %25 ekstra indirim. Yat Kiralama İstanbul

İletişim : 0541 493 28 04

İstanbul Yat Kiralama seçeneklerimiz ile ne kadar zaman geçirmek ve nereleri gezmek istediğinize siz karar verin.

İstanbul Tekne Kiralama hizmetimiz en az iki saatten başlayarak veya günlük olarak verilmektedir.

Aklınıza gelebilecek her türlü aktivite ve organizasyonu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Neden İstanbul Yat Kiralama?

Kiralık yatlarımızın tüm yasal belgeleri eksiksizdir. Güler yüzlü personelimiz ile güzel vakit geçirebilirsiniz.
Gece ve gündüz yat kiralama koşulları vardır. Yatlarımızda yemek ve kokteyl sunumları ve ikramlar yapılmaktadır.
Dilerseniz sadece yat kiralayarak yiyecek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz.
İstanbul Yat Kiralama Whatsapp hattından daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bir çok organizasyonunuz için Yat Kiralama hizmeti sunuyoruz.
Lüks yatlarımızda muhteşem bir atmosferde siz ve misafirlerimiz en güzel anların tadını çıkarabilirsiniz. Tekne kiralama işinin ciddiyeti firmamızın çalışma prensibidir.
Firmamızdan kiralayacağınız yatların tüm sorumluluğu bize aittir. Geçmişten geleceğe çalışma sistemimiz mutluluk üzerine kuruludur.
Bu nedenle İstanbul Yat Kiralama 7 gün 24 saat hizmetinizde olmaktan mutluluk duyar.

Yat Kiralama Rezervasyon Telefon Numarası: 0541 493 28 04

Yat Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Şirket organizasyonlarımız için; Kurumsal VIP Transfer Hizmeti vermeye hazırız. Bize ulaşın ve transfer hizmeti talep etmek çok kolay.
Bunun için +905423540880 servis telefon numarasından bizi arayınız. WhatsApp (mobil uygulama) aracılığıyla bize ulaşın.
Aden Yatçılık , günün her saatinde arayabileceğiniz telefonları ile 7 gün 24 saat hizmetinizde olmaktan gurur duyar.
Yatlarımıza ulaşım çok kolaydır, Avrupa yakasından ve Anadolu yakasından her türlü ulaşımımız mevcuttur.

Dilerseniz kendi aracınızla gelebilirsiniz çünkü iskelelerimizde vale hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca yakın noktalarda İspark otopark noktaları bulunmaktadır.
Anadolu yakasından gelmek isterseniz sizi Üsküdar Kuleli İskelesi ve Üsküdar Kandilli İskelesi’nden alabiliriz. Veya Avrupa yakası biniş noktalarımız İstinye, Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Karaköy, Haliç ve Eminönü’dür.

Bakırköy, Ataköy, Kadıköy gibi iskelelerden alınmak isterseniz ekstra yol ve iskele ücreti ödemeniz gerekmektedir. Rezervasyondan sonra size en yakın konumu zaten bildiriyoruz. O zaman sizi bularak size yardımcı oluyoruz. En kolay şekilde gelmenize yardımcı olacağımızdan emin olun. Rahatınız bizim için en önemli konulardan biridir.

Yat Kiralama Süresi Ne Kadar Sürmelidir?

Kalabalık bir grupsanız, “Tekne kiralama süresi ne kadar olmalı?” en az 2 saatten başlamalıdır. Kiraladığınızda İstanbul’un eşsiz güzelliğini görmek istediğiniz için, tüm Boğaz’ı gezmek istiyorsanız en az 3 saat gerekir. Kiraladığınızda, kişi sayısı ve organizasyon içeriği sürenizi belirler. Çünkü tekne kiralama, sevdiklerinizle geçirdiğiniz, yiyecek ve içeceklerle geçirdiğiniz uzun bir süreyi kapsar.

Bu nedenle tekne kiralama için 1 veya 2 saat yeterli bir süre değildir. Tekne kiralama aynı zamanda yüzme turlarının da yapıldığı bir organizasyon olduğu için süresini 6 veya 8 saate kadar uzatabilirsiniz. Ayrıca tekne kiralarken farklı organizasyonlar da düzenleyebilirsiniz. Bu nedenle tekne kiraladığınızda kısa sürede yapılmasını önermiyoruz. En özel gününüzü bizimle taçlandırın ve Boğaz’da tekne kiralayın. Bu nedenle Boğaz’ın masmavi sularında harika bir organizasyon size iyi gelecektir.

Teknelerimize ve yatlarımıza ulaşım için Aden VIP Transfer firmasından hizmet alabilirsiniz.
Ayrıca web sitemizdeki rezervasyon sayfasına girerek online olarak tekne kiralama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.
Bu işlem sadece birkaç dakikanızı alacaktır ve bu işlemden sonra kısa süre içerisinde size geri döneceğiz.
Örnek etkinlik ve araçlarımızı facebook.com/adenyachting adresinden görebilir
veya instagram.com/yat.kiralama.istanbul sayfasından inceleyebilirsiniz. VIP Yatlarımızı incelemek isterseniz www.adenyachting.com adresinden fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca şehir içi VIP Transfer Hizmetine ihtiyacınız varsa fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Akşam yemekli yat kiralama Yat Kiralama Kaliteli yat kiralama şirketi Kiralık yat Yat Kiralama İstanbul İstanbul Yat kiralama İstanbul Yat kiralama fiyatları Yat kiralama Sahibinden

yat kiralama VIP yat kiralama Özel yat kiralama Özel yat kiralama Aracısız yat kiralama Etkinlikler için yat kiralama İstanbul gulet kiralama Evlilik yıldönümleri için yat kiralama 2 kişilik yat kiralama 80 kişilik yat kiralama 10 kişilik yat kiralama 60 kişilik yat kiralama 60 kişilik motoryat kiralama kiralama VIP yat kiralama En güvenli yat kiralama şirketi Turizm lisanslı yatlar Lüks yat kiralama En büyük yat kiralama şirketi Izgara yanıcı yat kiralama Lüks yat Nargile içilen yatlar Konaklamalı yat kiralama Gulet yatlar Gece kiralık yatlar Gündüz kiralık yazlık yatlar Gün boyu kiralık yatlar günlük kiralama İstanbul'da kiralık yatlar Adalarda kiralık yatlar Kiralık ekonomik yat Konaklamalı kiralık yat Kiralık lüks yatlar İstanbul kiralık gulet yat 2 saatyat kiralama 4 saatlik yat kiralama 8 saatlik yat kiralama 2 günlük yat kiralama Haftalık kiralama yat Haftalık yat kiralama Aylık kiralama Yat kiralama fiyatları Sahibi için gulet kiralama Yat kiralama fırsatları 2 kişilik yat kiralama fırsatları 5 kişilik yat kiralama 15 kişilik yat kiralama 20 kişilik yat kiralama 25 kişilik yat kiralama 30 kişilik yat kiralama 35 kişilik yat kiralama 40 kişilik yat kiralama 50 kişi40 kişilik yat kiralama 50 kişi40 kişilik yat kiralama 50 kişi