loader image

İptal & İade Koşulları

Firmamız bünyesinde standart, lüks ve delüks sınıfta faaliyet gösteren 28 Adet ve üç grup yat ve tekne vardır. Özel tekne kiralamada bütçe , kişi kapasitesi ve tekne özelliklerine göre farklı lükslüklerde tekne ve yatlarımız vardır. En uygun tekne seçimi rota belirlendikten sonra yeme içme ulaşım ve tur programı yine birlikte en iyi şekilde hazırlanır. Bütün şartlar oluştuktan sonra tekne kiralama sözleşmesi yada whatsapp konuşmaları ya da mail aracılığıyla sizlere ulaştırılır.

Rezervasyon işleminin tamamlanması için tekne kira bedelinin en az % 50 si belirtilen banka hesap numaralarımızdan birisine ulaştırılır ve konfirme alındıktan sonra kesin rezervasyon oluşturulmuş olur.

Istanbul Yacht Charter

Tekne kiralama rezervasyon iptali:

Tekne kiralamalarda rezervasyon iptali aşağıdaki hususlar göz önüne alınarak yapılır.

Tur tarihinden 30 gün öncesine kadar yapılacak iptallerde de alınan ön ödemenin %100ü iade yapılır.

Tur tarihinden 15 gün öncesi yapılan iptallerde alınan ön ödemenin % 50si kesilerek iptal işlemi yapılır.

Tur Tarihine 10 gün kala yapılan iptallerde alınan ön ödeme iade edilmez, ancak misafirlerimiz haklarını gelecek günlerde müsait bir tarih olması durumunda aynı teknede ya da başka bir teknede kullanabilirler.

Yeni Rezervasyon aynı ay içerisinde olacaksa fiyat farkı alınmaz fakat bir sonraki aya ertelenecek ise fiyatlar, yeni tur tarihinin ayındaki fiyatlara göre hesaplanıp yapılan ön ödeme kadar indirim sağlanır.

Tur tarihine 5 gün kala yapılan iptallerde tur bedelinin tamamı talep edilir.

Tur iptallerinde, geri ödeme; iptal tarihinden sonra 30 gün içerisinde yapılır.

Aden Yat Kiralama

Yükümlülüklerimiz:

Aden Yachting olarak sunacağımız servis garantisi, kaliteli hizmet yükümlülükleri doğrultusundadır. Aden Yachting olarak onaylanan rezervasyonlar ve yapılan sözleşmeler Türk Yasaları doğrultusunda belirlenen anlaşma ve koşulları dikkate alarak gerçekleştirilmiştir. Sunulacak hizmetin firmamız dışında herhangi bir sebeple ( tekne arızası, hava muhalefeti v.s) verilememesi durumunda Aden Yachting  aynı kalite ve konfora sahip emsal bir tekne ile turunuza devam etme imkanı sunmakla yükümlüdür.

Kullandığımız tüm tekneler sigorta kapsamı altındadır. Siz değerli misafirlerimizde bu yapılan sigortalarda 3. şahıs kısmından faydalanabilmektesiniz. 

Sohbet Başlat
Fiyat Alın Rezervasyon Yapın !
Merhabalar
Aden Yat Kiralama Whatsapp Destek hattından İptal & İade Koşulları için rezervasyon yapabilir ve fiyat alabilirsiniz.