Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi için en önemli şey unutulmaz ve kusursuz olmasıdır.

Aylarca düşünülen planlanan en özel gününüz için kusursuz geçmesi biliyoruz ki sizin için çok önemli.  Sizlere evlilik teklifi organizasyonları için farklı ve her bütçeye uygun alternatifler sunuyoruz.

Seçenekleriniz şu şekilde olabilir.

Öncelikle kız arkadaşınızla sahilde yürüyüş yaparken sürpriz bir şekilde ekibimiz sizi yata davet edebilir. Daha sonra mumlarla süslenmiş bir romantik masada akşam yemeğinin keyfini çıkarın.  Boğaz köprüsünün altına geldiğimizde siz çiftimizi fotoğraf çekmek için baş tarafa davet ediyor olacağız. Köprünün altında sevdiğinize söylemek istediğiniz romantik sözler lazer hologram ile yazılacak. İşte o anda yüzüğü takdim edip evlilik teklifinizi yapın. İstanbul aşkınıza şahitlik edecek.

Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi

Yatınız sizin belirleyeceğiniz noktadan, kaptanınız ve size özel personeliniz ile birlikte hareket edecek.

Mumlarla ve çiçeklerle süslenmiş romantik bir yemek masası, arka planda hafif bir müzik ve lezzetli bir menü eşliğinde İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzaraları arasında seyredeceksiniz.

Hemen arayın yerinizi ayırın.

Yatlarımız bu tür organizasyonlarda kullanılan en lüks ve en büyük yatlardan olup, çok sayıda VIP misafiri ağırlamış, ve ağırlamaktadır. Sadece yatta evlilik teklifi organizasyonları değil dünyanın en büyük markalarının organizasyonlarına ev sahipliği yaptığımız için kalitemiz tescillidir.

Yatlarımız “T.C Kültür Bakanlığı Yat Turizm İşletme Belgesi” gibi daha bir çok belge ve akreditasyona sahiptir.

Sizin de aradığınız kurumsal bir işletme, lüks ve büyük yatlar ile gerçekleştirilecek,. Lüks bir yatta evlenme teklifi organizasyonu için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Mumlarla süslü şık bir masada, yatta yenilen romantik bir akşam yemeği yersiniz.

Kız Kulesi önünde veya lazer gösterisi eşliğinde boğaz köprüsü altında gerçekleştirilecek olan nefes kesici bir yatta evlenme teklifi organizasyonuna ne dersiniz ?

Yatlarımızın ısıtma sistemleri kusursuzdur. Hatta hava şartları nasıl olursa  organizasyonlarınızı etkilemez. Kar, Yağmur ve Soğuktan etkilenmeden sıcacık ortamda inanılmaz bir deneyim yaşayacaksınız.
Başlangıç anından itibaren fotoğrafçınız sizinle yakından ilgilenerek en güzel pozlar için sizleri yönlendirir. 
Masanıza döndüğünüzde bir demet gül buketi veya 2 kişilik bir pasta sizi bekleyecek. İsterseniz, yüzüğü kırmızı kalp bir kutu içinde getirebilirsiniz. Evlilik teklifinizin devamında arkadaşlarınızı da aldıktan sonra kutlamaya beraberde devam edin.
Evlilik Teklifi İletişim
Sonuç olarak organizasyon denilince akla biz geliriz. Çünkü işimizi severek yapıyoruz , bu yüzden kusursuzu olmayı hedefliyoruz.
Sizde en iyi yat kiralama şirketinden hizmet almak , kısa sürede fiyat almak ve içerik bilgisi öğrenmek için bize ulaşın.

Yada WhatsApp üzerinden hızlı teklif almak için tıklayın ! Rezervasyon Yap ! Fiyat Al !

Öncelikle evlilik teklifi yapmak istediğiniz tarihi belirleyin. Daha sonra rezervasyon için bizimle iletişime geçin. Uygunluk teyidi aldıktan sonra kapora ödemesini yapın. Bundan sonrasını düşünmenize gerek yok. Her şey ekibimizin kontrolü altında. Son olarak turun ardından fotoğraf ve videolarınızı almayı unutmayın.

Evlilik teklifi yapmaya hazır mısınız ?

Hadi şimdi hemen ara yerini ayırt. Bu güzel organizasyonda sevdiğini mutlu edin.