Deniz Taksi

Aden Yachting

Aden Yachting olarak sunduğumuz  hizmet sayesinde İstanbul trafiğine takılmadan istediğiniz yere hızla ulaşabilirsiniz , 7 gün 24 saat belirlediğiniz zaman aralığında iletişime geçerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Araçlarımız için belirlenen saatlik ücretlere fiyat listesinden ulaşabilirsiniz…

deniz taksi

  • Aden Yachting filosu, dört mevsim güvenli yolculuk sağlayan, 9 metrelik, tek çeşit katamaran tipi teknelerden oluşmaktadır.
  • Operasyon 7/24 Çağrı Merkezi aracılığıyla gelen anlık veya ileri tarihli rezervasyonları ve Deniz Taksiler’in hareketliliği yetkin personel tarafından yönetilmekte ve çağdaş teknik donanım ve yazılım ile koordine edilmektedir.

Güvenlik ve Yolculuk Sigortası

  • Deniz Taksiler hizmetin gerektirdiği bütün gerekli güvenlik donanım ve tedbirlerine sahip olmaktadır.
  • Yolcuların can ve mal güvenliği ve tazminat hakkı “Shipowners P&I sigortası” ile güvence altına alınmıştır.
  • Aden Yachting yolcularının Deniz Taksiler ve hizmet noktalarındaki acil sağlık hizmetleri Medline güvencesi altındadır.
  • İstanbul’da ulaşım stresli olmak zorunda değil. Teknelerimizin yanaşabileceği Boğaziçi’nin tüm kıyı şeridine ve Prens Adaları’na sizin, ailenizin ve konuklarınızın en keyifli şekilde ulaşabilmesi için 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

Deniz Taksi ile Konforlu ve Uygun Fiyatlı Yolculuk

Aden Yachting olarak, tecrübeli personeli ve konforlu tekneleri ile sizlere uygun fiyata güvenli ve hızlı bir yolculuk vadediyor. 

 

WhatsApp Bilgi Al ! - Rezervasyon Yap !