Deniz Taksi

Deniz Taksi – Aden Yachting

Aden Yachting olarak sunduğumuz Deniz Taksi hizmet sayesinde İstanbul trafiğine takılmadan istediğiniz yere hızla ulaşabilirsiniz , 7 gün 24 saat belirlediğiniz zaman aralığında iletişime geçerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Deniz Taksi Araçlarımız için belirlenen saatlik ücretlere fiyat listesinden ulaşabilirsiniz…

  • Aden Yachting filosu, dört mevsim güvenli yolculuk sağlayan, 9 metrelik, tek çeşit katamaran tipi teknelerden oluşmaktadır.
  • Operasyon 7/24 Çağrı Merkezi aracılığıyla gelen anlık veya ileri tarihli rezervasyonları ve Deniz Taksiler’in hareketliliği yetkin personel tarafından yönetilmekte ve çağdaş teknik donanım ve yazılım ile koordine edilmektedir.

Güvenlik ve Yolculuk Sigortası

  • Deniz Taksiler hizmetin gerektirdiği bütün gerekli güvenlik donanım ve tedbirlerine sahip olmaktadır.
  • Yolcuların can ve mal güvenliği ve tazminat hakkı “Shipowners P&I sigortası” ile güvence altına alınmıştır.
  • Aden Yachting yolcularının Deniz Taksiler ve hizmet noktalarındaki acil sağlık hizmetleri Medline güvencesi altındadır.
  • İstanbul’da ulaşım stresli olmak zorunda değil. Teknelerimizin yanaşabileceği Boğaziçi’nin tüm kıyı şeridine ve Prens Adaları’na sizin, ailenizin ve konuklarınızın en keyifli şekilde ulaşabilmesi için 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

Deniz Taksi ile Konforlu ve Uygun Fiyatlı Yolculuk

Aden Yachting olarak, tecrübeli personeli ve konforlu tekneleri ile sizlere uygun fiyata güvenli ve hızlı bir yolculuk vadediyor. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında Deniz Taksi ücret tarifesi belirlendi. 10 yolcu kapasiteli Deniz Taksilerin 1 mil dahil açılış ücreti 100 TL olacak.

Alınan kararla Deniz Taksi ücret tarifesi şu şekilde olacak: 1 mil dahil açılış ücreti 100 TL, 1-4 mil arası mil başına 75 TL (4 mil dahil), 4-8 mil arası mil başına 60 TL (8 mil dahil), 8 mil sonrasında mil başı 48 TL.

Haliç Tersanesi’nde üretimi devam eden 50 adet Deniz Taksinin sekizi Ekim ayında hizmet vermeye başlayacak. Deniz Taksilerde bir kaptan ve bir gemici olmak üzere iki personel bulunacak. Personeller arasında kadın denizciler de yer alacak.

7/24 KULLANILABİLECEK VE UYGULAMA ÜZERİNDEN ÇAĞRILACAK

10 yolcu kapasiteli Deniz Taksiler, sefer saatlerinden bağımsız olarak her saat kullanılabilmesi ile denizin toplu ulaşımdaki payını artırmayı hedefliyor. Bir aplikasyon ile ilk etapta 98 iskeleden çağrılabilecek. Yolcular, seyahat etmek istedikleri iskeleleri, tarihi ve saati seçerek rezervasyon yapabilecekler.

İleride paylaşımlı kullanım modeli ile “Taksi Dolmuş” gibi hizmet vermeye başlayacak, ayrıca iskelelerden bağımsız, teknelerin yanaşma izni olan her yere çağrılabilecek.

Web sitemiz üzerinden de rezervasyon sayfasına girerek online olarak yat kiralama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Bu sadece bir kaç dakikanızı alacak bir işlem olup, bu işlem sonrasında sizlere kısa bir süre içerisinde tarafımızca geri dönüş yapılacaktır.

Örnek etkinliklerimize ve araçlarımıza bakabilirsiniz  facebook.com/adenyachting

VIP Yatlarımızı incelemek isterseniz www.adenyachting.com sayfasından fiyatlarımıza ve lüks VIP yatlarımıza bakabilirsiniz.

Ayrıca VIP Transfer Hizmeti ihtiyacınız varsa fiyatlarımıza bakabilirsiniz.

 

Gelin Ve Damat Adaylarımıza Özel Yatta Evlilik Teklifi  Yatta Bekarlığa Veda – Teknede Düğün rezervasyonları için % 25 ekstra indirim fırsatı.

Yat Kiralama İstanbul

 

Sohbet Başlat
Fiyat Alın Rezervasyon Yapın !
Scan the code
Merhabalar
Aden Yat Kiralama Whatsapp Destek hattından Deniz Taksi için rezervasyon yapabilir ve fiyat alabilirsiniz.