Hakkımızda

Aden Yachting

Aden Yachting markası sahibi firmamız NCK Group Co. , merkezi İstanbul’un merkezi İstinye’de bulunan kurumsal bir şirkettir. Bünyesinde çok sayıda marka bulunduran şirketimiz, faaliyetine 2000 yılında başlamış olup, İstanbul’da güvenilir ve  üst Turizm hizmetleri sunmaktadır.

Aden Yachts dört mevsim, haftada 7 gün profesyonel kadrosu ile misafirlerine kusursuz hizmeti sunmayı ve %100 misafir memnuniyetini misyon edinmiş olup, dünyaca ünlü firmaların üst düzey misafirlerini ağırlamak için tercih ettiği marka haline gelmiştir.

Yatlarımız Kuruçeşme Galatasaray Adası hemen yanı başında, İstanbul’un en merkezi ve tarihi Boğaz şeridinde bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi, evinizin rahatlığında, size özel yatlarda ve lüks bir otelin konforunda ağırlayarak VIP hizmetler sunmaktayız.

Ayrıca yatlarımıza ulaşımınız VIP Mercedes Vito Araçlarımız ile sağlıyoruz. Araçlarımızı görüntülemek için www.adenviptransfer.com sayfasını inceleyebilirsiniz.

Aden Yachting olarak verdiğimiz hizmetlerde öncelikle müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Hem VIP araçlarımızla hemde VIP Yatlarımızla her zaman müşterilerimizi 5 yıldızlı bir hotel kalitesinde evlerinin konforunda bir yolculuk geçirmelerini vaad ediyoruz.

En uygun fiyata yat kiralamak için hemen rezervasyon yapın…

 

YAT KİRALAMA

TEKNE KİRALAMA

WhatsApp Bilgi Al ! - Rezervasyon Yap !